اخبار

شما می توانیدآخرین اخبار مربوط به گروه آذهایتکس را در این صفحه مشاهده نمایید.

افتتاح رسمی دهمین نمایشگاه راهداری، راهسازی و صنعت دیزل اصفهان با حضور مقامات استانی

بازدید معاونت راه و شهر سازی استان اصفهان و معاونت امور معادن سازمان صنعت معدن تجارت استان اصفهان از غرفه گروه خودروسازی آذهایتکس

  خودروسازی آذهایتکس

حضور آذهایتکس در دهمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات راهسازی، راهداری، معدنی، ساختمانی، خودرو دیزلی، قطعات و صنایع وابسته

آذهایتکس مقدم بازدیدکنندگان محترم را گرامی میدارد.

  خودروسازی آذهایتکس

گزارش تصویری از بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی خودروی تبریز

در این نمایشگاه جوایز دومین دوره مسابقه عکاسی آذهایتکس با حضور مدیر عامل محترم گروه خودروسازی آذهایتکس هم اهدا شد.

  خودروسازی آذهایتکس

حضور آذهایتکس در هفدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات و صنایع وابسته

خودروسازی آذهایتکس مقدم بازدید کنندگان محترم را گرامی می دارد.

  خودروسازی آذهایتکس

شروع كلاس هاى آموزشى موتور گازسوز مرسدس بنز سرى M936G توسط مدرسين دايملر

پرسنل فنی گروه خودروسازى آذهايتكس در كلاس هاى آموزشى موتور گازسوز مرسدس بنز سرى M936G توسط مدرسين دايملر شرکت کردند.

  خودروسازی آذهایتکس

بازديد هيئت مرسدس بنز از آذهایتکس

پيروبازديد هيئتى متشكل از كارشناسان شركت مرسدس بنز درتاريخ ١٤ تيرماه مذاكراتى درزمينه ارتقا خدمات پس از فروش به موتورهاى بنز محصولات آذهايتكس انجام پذيرفت در پيرامون اين بازديد از سازمان خدمات پس از فروش آذهايتكس بررسى وتبادل نظراتى در زمينه هاى آموزش ، تامين قطعات يدكى ، انتقال مدارك ودستورالعمل هاى فنى موتورهاى گازسوز جديدالورود به ايران انجام گرفت

  خودروسازی آذهایتکس

پنجاهمین خودروی تحویلی گروه خودروسازی آذهایتکس از طریق جایگزینی خودروهای فرسوده سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای

  خودروسازی آذهایتکس

پايان كلاس هاى آموزشى تعليق و فرمان در گروه آموزشی آذهايتكس

  خودروسازی آذهایتکس

دومین مسابقه بزرگ عکاسی از محصصولات آذهایتکس

  خودروسازی آذهایتکس

تجلیل از کارشناسان فنی برتر آذهایتکس در چهارمین همایش صنعت خودرو کشور

در چهارمین همایش صنعت خودرو کشور از آقایان اسمعیل زاده و زارعی به عنوان کارشناسان فنی برتر آذهایتکس تجلیل گردید.

  خودروسازی آذهایتکس

افتتاح خط توليد اتوبوس شهري Low floor گازسوز در خودروسازي آذهايتكس

همزمان با دهه فجر، خط تولید اتوبوس شهری با حضور رئیس کمیسیون اموربین الملل و امنیت ملی مجلس بلاروس در شهرک صنعتی عالی نسب آذربایجان شرقی به بهره برداری رسید.

مدیرعامل شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی افزود: اتوبوس های شهری تولید شده در این واحد صنعتی تحت لیسانس شرکت 'ماز' کشور بلاروس و طبق آخرین تکنولوژی روز اروپا - یورو 6- بصورت پایه گازسوز با موتورهای مرسدس بنز بوده و آلایندگی آن در حد صفر می باشد. وی خاطرنشان کرد: تولید این اتوبوس ها برای اولین بار در ایران در کارخانه آذهایتکس واقع در شهرک عالی نسب صورت می گیرد و در نوع خود منحصر به فرد است.

یرومند گفت: این واحد صنعتی با سرمایه گذاری 380 میلیارد ریالی در زمینی به وسعت 10 هکتار ایجاد شده است و زمینه اشتغال 120 نفر در مرحله اول را دارد.

 اتوبوس گازسوز خودروسازی آذهایتکس

بازدید جناب آقای دکتر قالیباف از اتوبوس گازسوز خودروسازی آذهایتکس

در مراسم رونمایی از ناوگان حمل و نقل پاک شهر تهران ، جناب آقای دکتر قالیباف، شهردار محترم تهران، از اتوبوس گازسوز گروه خودروسازی آذهایتکس بازدید نمودند.

 دکتر قالیباف گازسوز خودروسازی آذهایتکس

بازديد معاون وزير كشور از اتوبوس گاز سوز آذهايتكس

در جریان نمايشگاه توانمندي هاي صنعت حمل ونقل شهري ايران جناب آقاي خندان دل معاون وزير كشور از اتوبوس گاز سوز آذهايتكس بازدید نمودند.

 بازديد معاون وزير كشور از اتوبوس گاز سوز آذهايتكس

بازدید وزیر صنعت کنیا و هیأت همراه از گروه خودروسازی آذهایتکس

هیئتی عالی رتبه از کشور کنیا به همراه وزیر صنعت و تجارت این کشور از گروه خودروسازی آذهایتکس بازدید کردند. پیرو بازدید و هیأت همراه از گروه خودروسازی آذهایتکس مذاکراتی در خصوص صادرات محصولات تولیدی آذهایتکس با آپشن راست فرمان به این کشور انجام شد.

 افتتاح بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو و قطعات یدکی ایران

افتتاح بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو و قطعات یدکی ایران - تبریز

بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو و قطعات یدکی تبریزاز تاریخ 7 الی 10 مهر 1395 برگزار خواهد شد. خودروسازی آذهایتکس مقدم بازدید کنندگان محترم را گرامی میدارد.

 افتتاح بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو و قطعات یدکی ایران

افتتاح نمايشگاه بين المللی خودرو ،قطعات ، صنايع وابسته ارومیه

نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات و صنایع وابسته ارومیه در تاریخ 16 لغایت 19 شهریورماه با حضور بیش از 110 شرکت توانمند داخلی و خارجی در محل دایمی نمایشگاه بین المللی ارومیه واقع در پارک جنگلی برگزار می شود. ساعات بازدید این نمایشگاه از 17 لغایت 23 شب می باشد.

افتتاح نمايشگاه بين المللی خودرو ،قطعات ، صنايع وابسته

کسب بیشترین امتیاز سطح رضایتمندی مشتریان توسط آذهایتکس

در جدید ترین گزارشی که شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در مورد وضعیت خدمات پس از فروش خودروهای سنگین در سال 94 منتشر کرده است از 17 شرکت عرضه کننده خودروهای سنگین مورد ارزیابی صورت گرفت و 306 نمایندگی تعمیرگاهی مجاز خودروهای سنگین نیز در بوته آزمایش قرار گرفتند.
بر این اساس امتیاز نهایی خدمات پس از فروش خودروهای سنگین در سال 94 معادل 4.59 درصد بوده و تعداد نمایندگی های حائز رتبه 4 در بین شرکت های عرضه کننده خودروهای سنگین افزایش فزاینده ای داشته است. در بین شرکت هایی که در ارزیابی سال 94 حضور داشته اند شرکت گواه با 65 و آکیاموتور با 1 بیشترین و کمترین تعداد تعمیرگاه را در ایران دارا بوده و سایر شرکت ها نیز بین 4 تا 45 تعمیرگاه مجاز در سطح کشور دارند.
از نظر سطح رضایتمندی مشتریان از شرکت های عرضه کننده خودروهای سنگین بیشترین امتیاز مربوط به شرکت آذهایتکس نماینده برند ماز با 76 امتیاز و کمترین امتیاز مربوط به شرکت ماد خودرو دیزل با نمره پایین 29 است در این فهرست بهمن دیزل، ماموت دیزل، ستاره نیک آریا، عقاب افشان، زامیاد سنگین و آریا دیزل با کسب امتیاز 69 تا 71 رتبه های بعدی را به خود اختصاص داد ه اند.

امتیاز سطح رضایتمندی مشتریان توسط آذها

حضور آذهایتکس در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد

خودروسازی آذهایتکس در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد شرکت کرد. منتظر دیدار شما در این نمایشگاه از تاریخ 18 - 22 مرداد هستیم.

حضور آذهایتکس در شانزدهمین نمایشگاه بین

بازدید استاندار محترم آذربایجان شرقی به همراه مقامات استانی از گروه خودروسازی آذهایتکس

استاندار محترم آذربایجان شرقی از مجموعه گروه خودروسازی آذهایتکس بازدید نمودند. در این دیدار، مقامات استانی هم حضور داشتند.

آذهایتکس مازمان کشنده

بازدید و مذاکره وزیر صنایع و هیئت همراه از خودروسازی ماز در مورد تامین خودروهای تجاری مورد نیاز کشور

در این دیدار که مصادف با مبعث پیامبر اکرم (ص) بود، وزیر صنعت و هیئت همراه ضمن بازدید از کارخانه ی ماز بلاروس، در مورد تامین نیاز خودروهای تجاری ایران و علی الخصوص تعویض خودروهای تجاری فرسوده، به توافق رسیدند. محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت در حاشیه سیزدهمین نشست کمیسیون مشترک ایران و بلاروس در مینسک گفت که دو کشور توافق کرده اند، خط تولیدمشترک اتوبوس و کامیون دیزلی و گازی ماز را در تبریز راه اندازی کنند.
وزیر صنعت در گفت و گو با ایرنا درباره بندهای مختلف نقشه راه توسعه روابط دو کشور که امروز (چهارشنبه) در مذاکرات هیات 50 نفری ایران با همتایان بلاروسی در مینسک امضا شد، گفت: راه اندازی خط مونتاژ کامیون و اتوبوس ماز در تبریز نهایی شده که زمان بهره برداری از آن شهریور سال جاری در نظر گرفته شده است و شرکت بلاروسی امکان فروش محصولات را با قیمت ویژه و در صورت افزایش میزان خرید، عرضه اقساطی را نیز در دستور کار دارد.
نعمت زاده همچنین با اشاره به سطح عالی روابط سیاسی دو کشور و برنامه پیش بینی شده سفر رسمی الکساندر لوکاشنکو رییس جمهوری بلاروس به تهران، اظهار کرد: روابط اقتصادی دو کشور همسان همکاری های سیاسی نیست و از این رو در نقشه راه توسعه روابط، ارتقای آن از 75 میلیون دلار کنونی در هر سال به 250 میلیون دلار برنامه ریزی شده است.

آذهایتکس مازمان کشنده

بازدید وزیر صنعت از غرفه خودروسازی آذهایتکس در نمایشگاه توانمندی های صنعت خودرو

وزیر صنعت با حضور در نمایشگاه توانمندی های صنعت خودرو ایران از غرفه آذهایتکس دیدن کرد.
وزیر صنعت،معدن وتجارت در بازدید از غرفه آذهایتکس با مدیرعامل این مجموعه در مورد خط تولید اتوبوس های جدید پایه گازسوز ماز صحبت کرد. آذهایتکس خط تولید اتوبوس های جدید خود را در ١٥ هزار متر مربع راه اندازی کرد که از ابتدای سال ٩٥شروع به تولید می کند.

آذهایتکس اتوبوس

شروع نمایشگاه توانمندی های صنعت خودرو

این نمایشگاه از تاریخ 9 الی 12 اسفندماه 1394 در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می گردد. علاقمندان می توانند از غرفه ی خودروسازی آذهایتکس واقع در سالن 41 بازدید نمایند.

شروع نمایشگاه توانمندی

حضور گسترده خودروسازی آذهایتکس در نمایشگاه توانمندی های صنعت خودرو

نمایشگاه توانمندیهای صنعت خودرو ایران (تولید-صادرات) در تاریخ 9 الی 12 اسفندماه 1394 در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می گردد. هدف از برگزاری این نمایشگاه معرفی توانمندی های شرکت های خودرو ساز، قطعه ساز و سایر شرکت ها، موسسات و نهاد های علمی، پروژه ای و خدماتی که در داخل ایران فعالیت می کنند، می باشد.

حضور خودروسازی آذهایتکس در هفتمین همایش و نمایشگاه بین المللی سوخت های جایگزین، خودرو، CNG

خودروسازی آذهایتکس در هفتمین همایش و نمایشگاه بین المللی سوخت های جایگزین، خودرو، CNG حضور بهم رسانید.
28 -29 -30 آذر ماه 1394
محل برگزاری : تهران، مرکز همایش های بین المللی پژوهشگاه صنعت نفت شامل : نمایشگاه- همایش- کارگاه های تخصصی

افتتاح واحد خدمات پس از فروش مركزی بندر عباس

روز 24 دی ماه، مصادف با سالروز افتتاح خط توليد خودرو های ماز در آذهايتكس، سومين واحد مركزی این گروه در بندر عباس با حضور مقامات استانی و مدير واحد خدمات پس از فروش شركت بازرسی كيفيت استاندارد ايران و خبرگزاری ها افتتاح شد.

طرح بازدید زمستانی برای خودروهای ماز آذهایتکس

قابل توجه مالکین محترم محصولات گروه خودروسازی آذهایتکس

به منظور رفاه حال مشتریان محترم از مورخه 94/10/20 الی 94/11/10 طرح بازدید زمستانی درتمامی نمایندگی های مجاز خدمات پس از فروش سطح کشوربه صورت رايگان اجرا مى گردد.(تبریز، تهران، بندرعباس، مشهد، گنبد کاووس، کرمان، شیراز، اردبیل، اهواز، همدان، سبزوار)
جهت رزرو نوبت و اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 04134212517 تماس حاصل نمایید.

بازدید مدیران نمایندگی های برتر خدمات پس از فروش آذهایتکس از مجموعه ماز

در این سفر که مدیران فروش، تولید و خدمات پس از فروش و همچنین مدیران نمایندگی های برتر خدمات پس از فروش حضور داشتند از خط تولید کامیون شرکت ماز، واحد مرکزی خدمات پس از فروش ماز و مرکز خدمات پس از فروش مرسدس بنز دیدن کردند. همچنین در همایشی که در شرکت ماز برگزار شد پس از سخنرانی مدیرعامل ماز و آذهایتکس با اهداء لوح تندیس و جوایز از نمایندگی های برتر خدمات پس از فروش قدردانی گردید.

حضور خودروسازی آذهایتکس در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری

نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری 94 تهران, سیزدهمین دوره خود را در تاریخ 8 الی 11 آبان ماه 94 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می کند.

مدیر عامل آذهایتکس: اقبال عمومی از تسهیلات آذهایتکس

متن مصاحبه ی مدیر عامل گروه آذهایتکس